BALTIC COUNCIL - The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences

Asukoht

Hague


Linn
Haaga linn asub Lääne-Hollandis Põhjamere ääres. See on suuruselt kolmas linn Hollandis (pärast Amsterdami ja Rotterdami).  Vaatamata sellele, et vastavalt põhiseadusele on Hollandi pealinn Amsterdam, de facto peetakse pealinnaks  Haaga linna, sest seal asub valitsus ning elab kuninga perekond. Haag on rahvusvaheline ärikeskus. Siin asub suurim Euroopa sadam, kaks rahvusvahelist lennujaama ning sellised tuntud firmad nagu Shell ja Siemens.

Haagas pakutakse õpilastele kõiki pealinna eeliseid. Samal ajal ka seal on hubane väikelinna õhkkond. Linn rõõmustab oma ajaloolise arhitektuuriga. Te saate külastada kohti, kus on varem käinud Mondrian ja Vermer maalikunstkinkud. Hea ilmaga on võimalik nautida päikest, liivaranda ja laini.Haaga linn asub parasvöötme kliimavööndis, kus puuduvad kuumad suved ja külmad talved.
 

Ülikool
The Hague University of Applied Sciences on rajatud 1987 aastal, 14 traditsioonilise kooli ühinemise kaudu. Ülikoolis õpib 22 000 tudengit, 145 maailma riigist. Ülikoolis on 1700 töötajat.
Haaga rakenduskõrgkool on uhke kõrgete haridusstandartite üle.Ülikooli üks tähtsamaid ülesandeid on tutvustada õpilastele tööelu ning saada praktilisi kogemusi. Bakalaureuse-ja magistriõppeprogramme uuendatakse kogu aeg vastavalt ettevõtluse ja tööstuse arengule. Grupitöö ja rahvusvahelised diskussioonid aitavad kaasa iseseisvale mõistmisele ja kuulamisoskusele.
Haaga Trakenduskõrgkoolil on rohkem kui 250 partnerit üle maailma. Ülikool osaleb "Socrates“  vahetusprogrammis, mis võtab vastu nii välisõpilasi kui ka õpetajaid.  Sajad õpilased kasutavad pakutud võimalust, et omandada kogemusi mitmekultuurilises keskkonnas. Nad osalevad vahetusprogrammides või töötavad välismaal - Euroopas, USA’s, Lõuna-Aafrikas, Lõuna-Ameerikas ja Lähis-ja Kaug-Idas.

Video


Programmid
9 bakalaureuse kraadi päevaõppe programmi inglise keeles:
 •  European Studies (ES)
 • Industrial Design Engineering (IDE)
 •  International Business and Management Studies (IBMS)
 •  International Communication Management (ICM)
 •  International Financial Management and Control (IFMC)
 •  Law
 •  Process and Food Technology (PFT)
 •  Public Management (PM)
 •  Safety and Security Management Studies (SSMS)
 
 
Kolm päeva- ja kaugõppe magistrikraadi programmi inglise keeles:
 
 • ·Master in Accounting and Control (MAAC)                  
 •  Master of Business Administration (MBA)                    
 •  Master in International Communication Management (MICM)
 
Samas on võimalik ka parandada oma inglise keele oskust peale bakalaureuse- või magistrikraadi saamist English Language Preparatory School koolis.
 
Sisseastumisnõudmised bakalaureuse programmiks programmid on erinevad.  Tavaliselt vajatakse lõputunnistust , inglise keele oskuse tunnistust (IELTS, vähemalt 6.0) ning kaaskiri
 
Sisseastumisnõudmised magistriprogrammiks: programmid on erinevad.  Tavaliselt vajatakse bakalaureuse diplomit heade hinnetega või erialast, vähemalt 2-aastast, töökogemust erial ning IELTSi tulemust 6.0-6.5.
 
Õppetöö algus: September
 
Kandideerimine: soovitavalt enne 1. 05
 
Hind EL tudengidele (2021/2022) Bakalaureuse kraadi (2021/2022) - 2168 EUR (esmakursuslastele EL riikidest on soodustus -50%)
 
Magistrikraadi eest on:
 
MAAC  16750 EUR
MBA     19,900 EUR
MICM   16,750 EUR
 

Majutus
Ülikoolis ei ole oma ühiselamuid. Esimesel aastal on tudengitel võimalus broneerida majutust ülikooli abil. Pakutakse erinevaid majutusvõimalusi.
 
Kahekohaline tuba - 360€ kuus
 
Ühekohaline tuba, WC ja vannituba on koos- 450€ kuus
 
Ühetoaline korter – 600 €
 
Ruumi hind sõltub suurusest ja lisamugavustest. Majutust pakutakse ainult Haaga linnas. Hinna sees on kõik kulud, internet ning maksud. Kõik toad on juba möbleeritud: on voodi, voodipesu, laud, tugitool ja köögiriistad.  Mõnedes majades on oma pesumaja,  jalgrattaparkla ja teised mugavused.
 

On ka võmalus iseseisvalt leida odavat majutust, agentuuri abil. Hollandis üüritakse tavaliselt kortereid ilma mööblita. 

Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles