BALTIC COUNCIL - Rotterdam Business School

Rotterdam Business School

Asukoht

Rotterdam


Linn
Rotterdam on Madalmaade suuruselt teine linn ja teda võib julgesti nimetada tõeliseks Euroopa metropoliks. Nii Hollandis kui ka välismaal on Rotterdam tuntud oivalise arhitektuuri poolest, tänu arvukatele uuenduslikele arhitektuurilahendustele. Linn asub Maasi jõe kallastel ning linna ühendab juba sümboliks saanud Erasmuse sild. Jõekaldaid kaunistavad lõputud laevade väikekaid ning Rotterdami sadam on üks Euroopa suurimaid sadamaid.

Kuna Rotterdamis toimuvad regulaarsed erisugused põnevad üritused nagu suvefestival Ortel, tantsufestival Fit for Free ja džässifestival North Sea, võib linna nimetada Hollandi festivalipealinnaks. Linn on koduks paljudele üliõpilastele, kellel on võimalus külastada erisuguseid kultuuri-, muusika- ja spordifestivale ning meelelahutusüritusi. Rotterdam on ideaalne ostlemiskoht, sest isegi pühapäeviti, mil enamik poode on riigis suletud, saavad kliendid külastada Rotterdami kauplusi, mis on avatud seitse päeva nädalas.

 
Ülikool
Rotterdam Business School on Rotterdami Rakenduskõrgkooli (University of Applied Sciences) rahvusvaheline ärikool, mis pakub üliõpilastele suures valikus bakalaureuse- ja magistriõppeprogramme ärijuhtimise valdkonnas.
 
Kuna RBS-i eesmärk on valmistada üliõpilasi ette karjääriks rahvusvahelises äris, ei paku kool mitte ainult põnevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme, vaid kaasab üliõpilasi ka erisugustesse uuringuprojektidesse. Tänu ettevõtluse arengu kõrgele tasemele Rotterdamis saavad üliõpilased teha praktika rahvusvahelistes ettevõtetes, samuti kuulata ärivaldkonna kogenud spetsialistide loenguid. Nii üliõpilased kui ka kooli töötajad osalevad erisugustes teadustöödes ja seminarides ning avaldavad oma äritegevuse alaseid töid.

Video

RBS-is toimub õppimine rahvusvahelises keskkonnas, sest siin õpib üliõpilasi enam kui 40 riigist. Ülikooli lõpetanud jõuavad paljudes riikides kõrgetele ametikohtadele. 

 
Inglisekeelsed programmid.

Bakalaureuse programmid:

  •  Trade Management in Asia
  •   International Business and Languages
  •  International Business and Management Studies

Sisseastumisnõuded: keskkooli lõputunnistus, IELTS 6.0 

Õppeaasta algusseptember

Dokumentide esitamise tähtaegkuni 1.05

Õppetasu (2021/2022) – 2,168 EUR (esmakursuslastele–soodustus 50%)

 

Magistri erialad:

Master in Logistics Management (2,143 EUR)

Master in Consultancy and Entrepreneurship (11,295 EUR)

Master in Finance and Accounting (11,295 EUR)


Sisseastumisnõuded: bakalaureusekraad ärinduses, IELTS 6.5, GMAT 500

Õppeaasta algus: veebruar ja september

Dokumentide esitamise tähtaeg: kuni 1.01 või kuni 1.05


Pakub teile huvi

Kõik koolid
Üles